Technik pro inovace

Po světě dáváme práci zhruba 260 lidem, z nichž více než 180 pracuje v Hlinsku. Naši kolegové odvádějí skvělou práci, firmě se daří, a proto

PŘÍHODA S.R.O.

PŘIJME Technika pro inovace

Náplň práce:

  • vývoj inovací od nápadu přes technický návrh a testování až po uvedení do výroby

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, strojní či stavební, ideálně z oboru TZB
  • spolehlivost, pečlivost a zejména zodpovědnost za splnění úkolů
  • konstrukční talent, schopnost samostatné a tvůrčí práce na zadaných úkolech
  • znalost základů z oboru Vzduchotechnika, kterou lze postupně doplnit studiem

Nabízíme:

  • možnost rozšíření si vzdělání
  • silné zázemí ve stabilní společnosti
  • přátelské a inspirativní prostředí
  • firemní teambuildingové akce
  • měsíční hrubý výdělek 48.000 – 58.000 Kč
  • místo výkonu práce: Hlinsko

Zaměstnanecké výhody:

V případě zájmu prosím kontaktujte pana Ing. Zdeňka Příhodu (ředitele společnosti):

always allowed
They allow you to display relevant content and personalized offers and ads based on your interests on www.prihoda.com, on third-party sites, and on social networks.
Allow all
Save settings